Безпека життєдіяльності

/Files/images/Безпека життя.jpg

Номери екстрених служб України

/Files/images/Служби 2.jpg

Бесіди із попередження дитячого травматизму

- Профілактика грипу

- Обережно, ожеледиця!

- Тематика бесід з попередження дитячого травматизму

- Тематика бесід „Я обираю здоровий спосіб життя” (з профілактики ВІЛ/СНІДу)

- Поради батькам щодо збереження життя та здоров'я дітей

- Мої правила безпечної поведінки в Інтернеті

- Правила поведінки на воді

- Пам'ятка для учнів на канікули

- Посібник-пам'ятка "Безпека життя і здоров'я"

- Перша допомога при обмороженні

- Надання допомоги потерпілому на льоду

- Обережно, бурульки!

- Правила безпечної поведінки з тваринами

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.

Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

/Files/images/ВПН предмети.jpg

Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій

Єдині уроки безпеки для учнів ліцею

Єдиний урок безпеки для учнів 7-8 класів

/Files/images/din_uroki_bezpeki/Єд.урок 26.01..png

Єдиний урок безпеки для учнів 9 класів

/Files/images/din_uroki_bezpeki/Єдиний урок безпеки 06.11.jpg

Єдиний урок безпеки для учнів 1-2 класів

/Files/images/din_uroki_bezpeki/Єд.урок 13.12..jpg

Єдиний урок безпеки для учнів 7-8 класів

/Files/images/din_uroki_bezpeki/єдиний ур.02.10.jpg

Єдиний урок безпеки для учнів 3-4 класів

/Files/images/din_uroki_bezpeki/Єдиний ур.безпеки 02.10.jpg

Безпека понад усе! Тренування по відпрацюванню дій (онлайн) з ліцеїстами проводять класні керівники.

/Files/images/Евакуація 6-11 кл.jpg

/Files/images/Евакуація3.jpg

Життєво важлива тема безпеки і здоров'я дітей у простій та доступній формі, у вигляді навчаючих мультфільмів, представлена у навчальному проекті "Уроки обережності тітоньки Сови" тітонькою Совою та її вірним помічником - домовичком Неслухою.

З цих мультфільмів діти дізнаються багато цікавого та корисного, вивчать прості правила безпеки, запам'ятають, як слід поводитися у складних ситуаціях, і багато іншого.

Уроки обережності тітоньки Сови

Уроки обережності тітоньки Сови_1 частина

Уроки обережності тітоньки Сови_2 частина

Уроки обережності тітоньки Сови розповідають нам про безпечне поводження з бродячими тваринами, правила використання побутових приладів, безпеку на дорозі, електробезпеку, правила поводження з гарячими предметами. Про ліки, мікробів, незнайомців. А також про пожежну безпеку, гострі предмети, правила поведінки під час відування підземель, водоймищ, висоти тощо.

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Але під час бесід у ХЛ № 103 ми намагаємося розглянути найтиповіші ситуації та основні правила безпеки, які наведено за посиланням "Основні правила безпечної поведінки"

Основні правила безпечної поведінки