• Психологічна служба

ВАЖЛИВІ ТЕЛЕФОНИ

Перелік урядових і галузевих документів,що забезпечують дотримання законодавства
в галузі охорони дитинства
.

Перед психологічною службою школи стоїть завдання: підвищення ефективності навчально-виховного процесу, своєчасне виявлення труднощів, проблем та умов індивідуального розвитку особистості, корекція міжособистісних відносин усіх учнів учасників педагогічного процесу, профілактика відхилень в індивідуальному розвитку та поведінці. Психологічна служба школи складається в систему, що спрямована перед усім на індивідуальну роботу з дитиною з метою максимального виявлення її творчих здібностей та умов її розвитку, формування здорового способу життя, подолання кризових життєвих ситуацій тощо.

Метою роботи психологічної служби є виявлення неадаптованих та дезадаптованих дітей до навчального закладу, визначення різних проблем і труднощів, які виникають у дітей різного віку у зв’язку з адаптацією до навчання та нових умов.