/Files/images/0020202.jpg

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ, ЯКІ РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Наказ МОН України від 05.05.2008 року № 371 "Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів"

Наказ МОН України від 13.04.2011 № 329 «Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти».

Наказ МОН України від 21.08.2013 №1222«Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти». (зі змінами затвердженими наказом МОН від 19.08.2016 № 1009)

Наказ МОН України від 13.07.2021 року № 813 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти"

Наказ МОН України від 01.04.2022 № 289 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти"

Загальні критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти

Оцінювання навчальних досягнень учнів основної(6-9 класи) та старшої школи здійснюється за 12-бальною системою(шкалою).

(Відповідно до наказу МОН України від 13.04.2011 № 329 «Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти»)

Критерії навчальних досягнень учнів з української мови

Критерії навчальних досягнень учнів з математики

Критерії навчальних досягнень учнів з історії