/Files/images/А.jpg

Становлення правової свідомості — один з основних напрямів формування громадянина. У сім'ї та в школі дитина повинна не тільки навчитися поважати закони, відстоювати свої права та свободи, але й поважати чужі, толерантно ставитись до чужих поглядів, шанувати права інших на самовираження, власні культурні цінності, вибір конфесій, участь у політичному житті тощо. Правові погляди мають бути засновані на загальних правових знаннях та уявленнях про державу і право, про правові відносини між людьми, про конституційні права та обов'язки особистості.

/Files/images/8.gif
Нормативні документи

/Files/images/liniia-988.gif

Якщо стосовно вашої дитини вчинено насилля з боку однокласників чи дорослих людей, ви можете звернутися до працівників кримінальної міліції у справах дітей Московського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області за адресою: вулиця Халтуріна, 30, чергова частина тел.:738-30-24.

/Files/images/liniia-988.gif

/Files/images/Titul_1.png