Комунальний заклад "Харківський ліцей №103 Харківської міської ради" є правонаступником ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ ступенів №103 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та перейменований відповідно до рішення 16 позачергової сесії Харківскої міської ради 8 скликання від 13.06.2023. №378/23 "Про перепрофілювання (зміну типу та перейменування закладів загальної середньої освіти".

/Files/images/20150623.jpg

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103 Харківської міської ради Харківської області була заснована в 1969 році. Першим директором школи була Власова Лілія Іванівна.

З 1986 року по 1999 рік директором школи була Кедик Олена Миколаївна.

В 1982 році було відкрито музей Бойової слави. В 2001 році він був нагороджений медаллю Президента України на честь 10-річчя Незалежності України.

З 1991 року у школі відкриті українські класи. З 1989 року працюють класи фізико-математичного профілю, з 2007 року – класи універсального профілю.

З 1999 року школу очолює Бірюкова Леніна Борисівна. Фах – історик, викладач історії та суспільствознавства, освіта вища: Харківський державний університет ім. Горького, інститут післядипломної освіти Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди – факультет менеджмент освіти. Педагогічний стаж – 27 років.

З 2012 року школу очолює Григорова Вікторія Петрівна. Фах - вчитель початкових класів, вчитель української мови та літератури; освіта вища: Харківський державний педагогічний інститут ім.Г.С.Сковороди, інститут післядипломної освіти Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди - факультет українська мова та література. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 21 рік.

З 2013 року школу очолює Бондаренко Ірина Валентинівна, освіта вища, вчитель української мови та літератури.