Проєктна діяльність учнівського самоврядування ХЛ № 103

Учнівське самоврядування – новий підхід до розвитку лідерства. Йому належить особлива увага у засвоєнні цінностей поведінкових установок і навичок, необхідних як для покращення якості свого життя, так і для розв’язання завдань сучасного суспільства (права людини, культура миру, толерантність, здоровий спосіб життя, подолання негативних тенденцій у дитячому середовищі).

Участь учнівського самоврядування у різноманітних ініціативах надає дітям досвіду у спілкуванні та є ефективним інструментом їх духовного становлення як члена суспільства.

Учнівське самоврядування сприяє життєвому самовизначенню учнів, розкриває перед ними світ людських взаємин у всій їх складності й суперечливості, виокремлюючи при цьому ті моделі взаємодії між людьми, які ведуть до успіху.

Проєктні ініціативи

ПРОЄКТ "Школа – територія партнерства вчителів,учнів та батьків"

ПРОЄКТ "Діти - проти насильства"

ПРОЄКТ "Назустріч людям"

ПРОЄКТ "Майбутнє без насильства"

ПРОЄКТ "Що приховує QR-код?"

ПРОЄКТ "Мрію стати твоїм гаджетом"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ до проєкту "Мрію стати твоїм гаджетом"

ПРОЄКТ "Крізь натхнення до зірок!"