/Files/images/8.gif

Місячник правової освіти

Метою проведення Місячника правової освіти в ліцеї є:

• · реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!»;
  • · активізація роботи щодо формування у дітей та учнівської молоді правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших;
  • · формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у школярів;
  • · вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища;
  • · прищеплення учням поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів;
  • · підвищення рівня правової культури учнів;
  • · здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми, попередження асоціальних проявів серед школярів;
  • · виховання в учнів інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля.

Всі заходи носять попереджувальний, запобіжний характер і спрямовані, насамперед, на вдосконалення здорового способу життя школярів, обрання ними правильної життєвої позиції. Правовиховна робота не обмежується рамками місячника правових знань, це цілеспрямована системна робота всього педагогічного колективу, яка проводиться щоденно і є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу.

У рамках місячника правової освіти в ХЛ № 103 проводяться тематичні виховні години, виступи агітбригади, конкурс малюнків «Діти – проти насильства!», конкурс відеоуроків «Булінг», бесіди з фахівцями ССД, "Фонду порятунку дітей та підлітків України від наркотиків", НФаУ, НЮрУ ім. Ярослава Мудрого.

/Files/images/Наркотики 2023.jpg

/Files/images/Споживслужба1.jpg