/Files/images/tijden_sotsslujbi/Вівторок.png

Що таке толерантність?

Поняття «толерантність» є синонімом до слова «терпимість», саме так воно звучить латиною. Толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві. Принципи толерантності закріплені у Декларації, проголошеній та підписаній Юнеско 16 листопада 1995 року. У статті 1 говориться, що:

«…Толерантність означає повагу, прийняття і правильне розуміння багатьох різноманітних культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності. Толерантність - це обов'язок сприяти утвердженню прав людини, .. демократії та правопорядку ...Толерантність- це те, що уможливлює досягнення миру, сприяє переходу від культури війни до культури миру».

Соціально-педагогічна підтримка в умовах воєнного стану

Для учнів:

Презентація "Толерантність - шлях до миру"

Презентація "Толерантність врятує світ"

Презентація "Основи толерантного спілкування"

Цікава поробка на патріотичну тематику своїми руками "Голуб миру"

Для вчителів:

Як мотивувати учнів до навчання в непростий час?

Три поради для протидії дискримінації та булінгу в школах в умовах воєнного стану

Робота з учнями ВПО: практичні поради

Освіта без дискримінації: формування дитячого світогляду через учительську позицію

Для батьків:

Поради на кожен день: "Навчати толерантності - починайте в сім'ї"

Як підтримати та заспокоїти дитину під час війни

Як адаптувати дитину на новому місці,якщо ви вимушено переїхали. Поради психологів

Більше вправ та ігор, казок і різноманітних матеріалів психологічного та ігрового напряму знаходьте у телеграм-каналі «Підтримай дитину».

Міністерство соціальної політики. Внутрішньо переміщені особи

Для всіх бажаючих:

Тест "Чи толерантні Ви до оточуючих?"

Тематичний кінопоказ

Толерантність починається з мене https://www.youtube.com/watch?v=Lq-sfcFC6k4&t=9s

Короткометражний мультфільм «Подарунок» https://www.youtube.com/watch?v=8B3PBCLpRMo&t=4s

Всі ми різні, всі ми рівні