Комунальний заклад "Харківський ліцей №103 Харківської міської ради" буде проводити набір учнів до першого класу на 2024-2025 навчальний рік.

Мова викладання– українська.

/Files/images/2023_2024/novini/Перший клас 2024.jpg

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" згідно з покроковою інструкцією Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заяву та підтвердити її наявними документами.

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.

Документи для зарахування до 1 класу приймаються щодня з 10.00 до 14.00 (крім суботи та неділі).

Для зарахування дитини на навчання необхідно подати:

1. Копію свідоцтва про народження дитини.
  2. Документ, який дає право на першочергове зарахування дитини до школи.
  3. Заяву від батьків або осіб, які їх заміняють.
  4. Оригінал медичної довідки встановленого зразка № 086-1/о.
  5. Фото (3х4).

Наказ МОН №367 від 16.04.2018 про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Харківський ліцей №103 із задоволенням:

- зустріне кожну дитину у своїх стінах;

- створить умови для розвитку особистості шестирічного малюка, надасть йому допомогу і підтримку у випадку ускладнення в навчанні і спілкуванні з товаришами;

- допоможе пережити тяжкий для майбутнього першокласника період адаптації до шкільного побуту.

Наше завдання – пробудити, полегшити, розвивати внутрішні сили малюка, створити позитивний емоційний клімат в групі однолітків, в якій дитина розкриється, розквітне як особистість.

Що необхідно робити, щоб вступ до школи і подальше навчання були успішними?

• З дитиною потрібно займатися удома. Не важливо кому: мамі, татові, бабусям, всім разом. Головне - це системність таких занять і загальна спрямованість. І не треба відмовлятися фразами "дитину не тягне до занять", "він не слухається рідних", "постійно відволікається на сторонні справи" і так далі. Все у ваших руках. Ви сповна зможете проконтролювати його і налаштувати на потрібний лад. Займайтеся зі своїм дітьми вдома завжди і, особливо, за рік до школи.

• Шестирічна дитина може добре бути підготовленою до школи в плані загальної освіти і розвиненого інтелекту, але не варто випускати з уваги її психофізичний стан. Адже школа - це дисципліна, сидіння за партою тривалий час, режим уроків, спілкування з учителями, учнями. Чи готове до цього ваше маля? У школі він не зможе робити лише те, що йому подобається і стільки, скільки йому хочеться.

З повагою, адміністрація Харківського ліцею №103

Кiлькiсть переглядiв: 2082