Психологічною службою проведено третій тренінг із циклу каскадних тренінгів «Коли світ на межі змін. Школа чутлива до психічного здоров'я»

07.02.2024. психологічною службою комунального закладу «Харківський ліцей №103 Харківської міської ради» Салтівсь кого району було проведено третій тренінг за темою: «Другий рівень інтервенції: преве нція психічних розладів» із циклу каскадних тренінгів «Коли світ на межі змін. Школа чутлива до психічного здоров'я». Учасники тренінгу дізналися про етапи впроваджен ня травмо-інформованого підходу у практи ку роботи школи, поговорили про важли вість системності та принципи, які охоплюють кожен аспект діяльності закладу освіти, залученість усіх працівників, учнів, батьків, а також представників громадськості.

Дякуємо координаторам психологічної служби системи освіти міста Харкова практичним психологам ІРЦ № 1 за методичний супровід каскадних тренінгів.

ГО#GoGlobal