Психологічною службою проведено другий тренінг із циклу каскадних тренінгів «Коли світ на межі змін. Школа чутлива до психічного здоров'я»

31.01.2024 психологічною службою комунального закладу «Харківський ліцей №103 Харківської міської ради» Салтівського району було проведено другий тренінг за темою: «Перший рівень інтервенції: промоція психічного здоров'я» із циклу каскадних тренінгів «Коли світ на межі змін. Школа чутлива до психічного здоров'я». Педагоги ознайомилися інтервенцією першого рівня, яка представляє собою наймасштабніший напрям роботи, адже, насправді, промоція вводить психічне здоров'я у пощину людських цінностей, робить його значущим, тобто таким, що потребує уваги, обговорення та турботи. Під час дискусії учасники визначали як підлаштувати інтервенції з підтримки психічного здоров'я під потреби класних колективів та конкретних осіб для практичного впровадження під час навчального процесу.

Дякуємо координаторам психологічної служби системи освіти міста Харкова практичним психологам ІРЦ № 1 за методичний супровід каскадних тренінгів.

ГО#GoGlobal