02.10.2023 року в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції" відбулася онлайн-зустріч учнів 5-6-х класів ХЛ №103 з інспектором відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області старшим лейтенантом поліції Поліщуком Олександром Андрійовичем. В ході зустрічі учні вкотре повторили правила поводження під час повітряної тривоги, дії у разі знаходження підозрілих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними, правила поведінки пішохода та пасажира. Ліцеїсти залюбки взяли участь в обговоренні за темою бесіди.