18.11.2020 Учні школи - учасники ІІІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту "Безпечна країна"

Всеукраїнський конкурс соціальних фото- та відео робіт в рамках національного проекту «Безпечна країна» проходить вже третій рік поспіль за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з Міністерством освіти та науки України та Моторним (транспортним) страховим бюро України, за підтримки цілої низки державних та недержавних інституцій – партнерів проекту.

У 2020-2021 навчальному році учні
ХЗОШ №103 взяли у часть у конкурсі соціальних фото- та відео робіт у номінації «ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ» (ФОТО) та отримали сертифікати учасників конкурсу.

Вітаємо!

/Files/images/2020-2021/bezpechna_krana/Сертифікат_1.jpg