27.08.2020 Інформація щодо встановлених у закладі освіти обмежень!

Тимчасовийпорядок організації освітнього процесу ХЗОШ № 103 в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» у закладі освіти діють обмеження та змінені умови перебування учнів у школі:

1) Обмежується допуск до школи батьків або осіб, що їх замінюють.

2) Обмеження проведення масових заходів.

3) Вхід та пересування закладом освіти тільки у захисній масці (респіраторі).

4) Обов’язковий щоденний моніторинг стану здоров’я здобувачів освіти.

5) Обов’язковий температурний скринінг працівників закладу при вході до закладу освіти.

6) Можливість здійснення дезінфекції рук при вході до закладу освіти.

7) Пересування здобувачами освіти між навчальними кабінетами з дотриманням соціального дистанціювання.

8) Утилізація використаних масок, серветок і рукавичок у спеціально відведені кошики.

9) Дотримання алгоритму дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаною з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19)

10) Недопущення до роботи персоналу, визначеного таким, який потребує самоізоляції відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

11) Ретельне миття рук.

12) Дотримання графіку доступу здобувачів освіти до школи.

13) Ізоляція осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби.

14) Здійснення доступу до закладу освіти через 3 входи: №1 (збоку футбольного поля), №2 (центральний вхід з подвір’я), №3 (запасний вихід збоку шкільного подвір’я).

15) Здійснення провітрювання та дезінфекції приміщень закладу освіти.