21.05.2020 ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Всесвітній день вишиванки - це унікальний, потужний, колективний нАстрій і настрІй

/Files/images/Рєсіна1.jpg

Щороку цього дня вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, перетворюються на фантастичну красу. Згадаймо школярів у вишиванках, підприємства та офіси - океан радісних фото. Згадаймо наших захисників, які одягають вишиті сорочки і вірять, що вони захистять від куль. Згадаймо себе і той піднесений внутрішній стан, коли йдеш вулицею, і тобі посміхаються незнайомі люди лишень тому, що вони теж у вишитих сорочках.

Учні ХЗОШ № 103 із задоволенням прийняли участь у дистанційних заходах до Всесвітнього дня вишиванки.