19.04.2020 ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!

З ВЕЛИКОДНЕМ!

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння – найочікуваніше світле весняне свято.

З Великоднем традиційно пов’язана значна кількість народних повір’їв, прикмет і обрядів, які формувалися століттями.

Пасхальні традиції

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Зазвичай у цей день за столом збирається вся родина.

У цьому році (через запроваджені карантинні заходи) ми повинні знаходитись вдома і не маємо змоги навідати близьких, як це було завжди. Саме тому учні 103 школи приготували для Вас особливе привітання з цим світлим святом!

Нехай думки будуть світлі, нехай щастя у дім приходить із кожним світанком, а життя наповниться яскравими подіями, чесними друзями, позитивним настроєм, приємними відчуттями!

Привітання з Великоднем