17.04.2020 ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ БІЛЯ ВОДИ!

Умовами безпечного відпочинку біля води є дотримання правил техніки безпеки, обережність і вміння плавати.

Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу людині, яка потрапила в біду. Але навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки біля води.

Пам'ятайте, що біля водоймищ діти будь-якого віку знаходяться у зоні ризику!

Ось кілька кроків, які Ви і Ваша сім'я можете вжити, щоб усі члени родини добре відпочили біля води:

1. Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен відбуватися тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

2. Відпочивати біля води безпечніше у світлу частину доби.

3. Не рекомендується відпочивати біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.

4. Ніколи не випускайте вашу дитину з поля зору біля води.

5. Призначте одного з членів вашої родини або друга відповідальним виключно за дітей, коли вони перебувають біля води.

6. Не можна допускати біля води небезпечні ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг.

7. Кататися на човні (малому плавзасобі) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації в чергового по човновій станції.

8. Забороняється використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин, надувні матраци та інше знаряддя, не передбачене для плавання.

9. Не можна забруднювати воду й берег (кидати пляшки, банки, побутове сміття і т.д.), прати білизну й одяг у місцях, відведених для купання.

/Files/images/безпека на воді.jpg

Знання та виконання правил поведінки біля води є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку!