Участь ХЗОШ №103 у ІІ турі конкурсу "Марафон унікальних справ"

25.02.2020 учениця 7-В класу Аджимян Камєлія взяла участь у ІІ турі конкурсу учнівських громадських ініціатив "Марафон унікальних справ" Харківської міської організації учнівського самоврядування.

Проєкт «Що приховує QR-код?» знайомить нас з поняттям «QR-код»; формує уявлення про можливості застосування QR-кодів у житті людини взагалі; розкриває переваги використання QR-кодів в освітньому процесі; містить соціологічне онлайн-опитування учасників освітнього процесу ХЗОШ №103 на тему: «QR-код в освіті: за і проти».

Інструкцію щодо створення та використання QR-кодів, переваги та недоліки їх застосування взагалі, Ви можете переглянути в інформаційних буклетах, які знаходяться на стендах нашої школи.

/Files/images/prokt_scho_prihovu_QR-kod/3.jpg /Files/images/prokt_scho_prihovu_QR-kod/4.jpg /Files/images/prokt_scho_prihovu_QR-kod/5.jpg