З метою реалізації Закону України «Про охорону дитинства» в навчальному закладі постійно проводиться дослідження щодо виявлення дітей соціально незахищених категорій, а саме:
-дітей сиріт;
-дітей позбавлених батьківського піклування;
-дітей, які постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС;
-дітей інвалідів;
-дітей одиноких матерів;
-дітей напівсиріт;
-дітей з багатодітних родин; та інших категорії.

Постійно проводилась робота з дітьми пільгового контингенту щодо залучення до відвідування гуртків, секцій, що функціонують на базі школи, а також в позашкільних закладах району. Психологічною службою школи були надані консультації батькам, опікунам з метою формування емоційно – теплих, підтримуючих взаємин з дітьми.

Соціальний педагог

Скакун Елеонора Юріївна

графік роботи на 2019/2020 н.р.

Понеділок 8.30 - 17.00

Вівторок8.30 - 17.00
Середа 8.30 - 17.00
Четвер 8.30 - 17.00
П'ятниця 8.30 - 17.00
Перерва12.30-13.00
Консультації
Середа8.30-10.30
П'ятниця 14.00-16.00

Учням та їхнім батькам соціальний педагог надає наступні види соціальних послуг:
- допомагає в адаптації дітей при вступі до школи, переході із одного до іншого ступеня навчального закладу;
- виступає посередником між навчальним закладом та сім’єю, між батьками і вчителями;
- слідкує за відвідуванням учнями навчального закладу, допомагає у подоланні причин, що призводять до пропусків занять;
- попереджує конфлікти, які можуть виникнути в учнівському колективі.