Вітаємо Вас на нашому сайті!

/Files/images/A.jpg

/Files/images/b.jpg

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 з 2010 року працює за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
У 2013/2014 навчальному році за програмою проекту працюють 1-Б, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4-А класи.
Завдяки міжпредметним зв’язкам, спеціальними підручниками-зошитами, засобам наочності та відеоматеріалами, об’єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.
Введено нові предмети: «Навчаємося разом», на якому діти розвивають пам’ять за спеціальними методами, вчаться працювати з інформацією, та предмет «Еврика», на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над рішенням складних задач.
Вагомим результатом навчання за програмою проекту «Інтелект України» є значне збільшення кількості слів з техніки читання.
У 2013 році педагогічний колектив школи було нагороджено грамотою за перемогу в конкурсі «Кращий навчальний заклад Всеукраїнського науково-
педагогічного проекту «Інтелект України» у номінації «Краща загальноосвітня школа».
Школа продовжує набір до 1-х класів за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Герб школи

/Files/images/Емблема.jpg

Прапор школи

/Files/images/Флаг школы.JPG

Девіз школи

А молодість хвилює і кипить.
Адже з’явився ти на світ,
Щоб жити, діяти, творить!

Гімн школи

Над наукой не властны года,
Пусть уже не вернешь их назад,
Но 103 всегда молода,
По-другому никак ей нельзя!
Будет рядом товарищ и друг,
Проведет лабиринтом дорог,
В царство нужных и важных наук
Добрый маг, чародей – педагог.
Наша дружба навеки крепка,
Одноклассник – товарищ и брат.
Пусть порой наша жизнь нелегка,
Стены школы, как прежде, манят!

У навчальному закладі визначена українська мова навчання.
Загальна кількість класів - 24
Загальна кількість педагогічного колективу - 44
Загальна кількість учнів - 679-станом на 05.09.2013 р.

МОН /Files/images/title.jpg /Files/images/MainPage/logo.png

/Files/images/veselka/69c4e77da5.png

/Files/images/gramoti/Рисунок1.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.