/Files/images/sayt_roboch_kartinki/Сайт. нова пошта.png

/Files/images/Початок занять.png

/Files/images/sayt_roboch_kartinki/заняття 1 класи.png

Зарахування учнів до 1-х класів у 2024 році

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" згідно з покроковою інструкцією Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

/Files/images/36603_html_m4950decc.png

Харківський ліцей № 103 з 2010 року працює за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

У 2023/2024 навчальному році за програмою проекту працюють 2-А, 4-А, 4-Б класи. Завдяки міжпредметним зв’язкам, спеціальним підручникам-зошитам, засобам наочності та відеоматеріалам, об’єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.

Введено нові предмети: «Навчаємося разом», на якому діти розвивають пам’ять за спеціальними методами, вчаться працювати з інформацією, та предмет «Еврика», на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над рішенням складних задач. Вагомим результатом навчання за програмою проекту «Інтелект України» є значне збільшення кількості слів з техніки читання.

У 2013 році педагогічний колектив школи було нагороджено грамотою за перемогу в конкурсі «Кращий навчальний заклад Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України» у номінації «Краща загальноосвітня школа».