• Підготовка майбутніх першокласників

Быть готовым к школе – не значит уметь читать, писать и считать. Быть готовым к школе – значит, быть готовым всему этому научиться». Венгер Л.А.

НАКАЗ МОН № 367 ВІД 16.04.2018 ПРО ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Для зарахування дитини на навчання необхідно подати:

1. Копію свідоцтва про народження дитини.

2. Документ, який дає право на першочергове зарахування дитини до школи.

3. Заяву від батьків або осіб, які їх заміняють.

4. Оригінал медичної довідки встановленого зразка № 086-1/о.

5. Фото (3х4).

Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області проводить набір учнів до першого класу на 2019-2020 навчального року.

Мова викладання– українська.

Документи для зарахування до 1 класу
приймаються щодня з 14.00
(крім суботи та неділі)

Школа №103 із задоволенням:

- зустріне кожну дитину у своїх стінах;

- створить умови для розвитку особистості шестирічного малюка, надасть йому допомогу і підтримку у випадку ускладнення в навчанні і спілкуванні з товаришами;

- допоможе пережити тяжкий для майбутнього першокласника період адаптації до шкільного побуту.

Наше завдання – пробудити, полегшити, розвивати внутрішні сили малюка, створити позитивний емоційний клімат в групі однолітків, в якій дитина розкриється, розквітне як особистість.

В 2019/2020 навчальному році радісно зустрінуть першокласників вчителі початкових класів:

Черкашина Ніна Іванівна

Лещишина Ольга Михайлівна

Походенко Ірина Ігорівна

Що необхідно робити, щоб вступ до школи і подальше навчання були успішними?

• З дитиною потрібно займатися удома. Не важливо кому: мамі, татові, бабусям, всім разом. Головне - це системність таких занять і загальна спрямованість. І не треба відмовлятися фразами "дитину не тягне до занять", "він не слухається рідних", "постійно відволікається на сторонні справи" і так далі. Все у ваших руках. Ви сповна зможете проконтролювати його і налаштувати на потрібний лад. Займайтеся зі своїм дітьми вдома завжди і, особливо, за рік до школи.

• Шестирічна дитина може добре бути підготовленою до школи в плані загальної освіти і розвиненого інтелекту, але не варто випускати з уваги її психофізичний стан. Адже школа - це дисципліна, сидіння за партою тривалий час, режим уроків, спілкування з учителями, учнями. Чи готове до цього ваше маля? У школі він не зможе робити лише те, що йому подобається і стільки, скільки йому хочеться.

Навчальне приладдя та канцелярські товари для учнів 1 класу:

- шкільна форма (діловий стиль);
- змінне взуття;
- спортивна форма;
- спортивне взуття;
- зошити в клітинку та в косу лінію;
- обкладинки на зошити;
- альбоми для малювання;
- акварельні фарби, пензлики;
- металевий конструктор;
- кольоровий картон, кольорова бумага;
- клей ПВА, олівець;
- пластилін;