• Підготовка майбутніх першокласників

Быть готовым к школе – не значит уметь читать, писать и считать. Быть готовым к школе – значит, быть готовым всему этому научиться». Венгер Л.А.

НАКАЗ МОН № 367 ВІД 16.04.2018 ПРО ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Для зарахування дитини до школи необхідно:

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медична картка встановленого зразка;

- заява.

Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області проводить набір учнів до першого класу на 2018-2019 навчального року.

Мова викладання– українська.

Документи для зарахування до 1 класу
приймаються щодня з 9.30 до 16.30
(крім суботи та неділі)

Школа №103 із задоволенням:

- зустріне кожну дитину у своїх стінах;

- створить умови для розвитку особистості шестирічного малюка, надасть йому допомогу і підтримку у випадку ускладнення в навчанні і спілкуванні з товаришами;

- допоможе пережити тяжкий для майбутнього першокласника період адаптації до шкільного побуту.

Наше завдання – пробудити, полегшити, розвивати внутрішні сили малюка, створити позитивний емоційний клімат в групі однолітків, в якій дитина розкриється, розквітне як особистість.

В 2018/2019 навчальному році радісно зустрінуть першокласників вчителі початкових класів:

Мартиненко Світлана Василівна, Блажко Катерина Андріївна, Лутовінова Кіра Володимирівна.

Що необхідно робити, щоб вступ до школи і подальше навчання були успішними?

• З дитиною потрібно займатися удома. Не важливо кому: мамі, татові, бабусям, всім разом. Головне - це системність таких занять і загальна спрямованість. І не треба відмовлятися фразами "дитину не тягне до занять", "він не слухається рідних", "постійно відволікається на сторонні справи" і так далі. Все у ваших руках. Ви сповна зможете проконтролювати його і налаштувати на потрібний лад. Займайтеся зі своїм дітьми вдома завжди і, особливо, за рік до школи.

• Шестирічна дитина може добре бути підготовленою до школи в плані загальної освіти і розвиненого інтелекту, але не варто випускати з уваги її психофізичний стан. Адже школа - це дисципліна, сидіння за партою тривалий час, режим уроків, спілкування з учителями, учнями. Чи готове до цього ваше маля? У школі він не зможе робити лише те, що йому подобається і стільки, скільки йому хочеться.

Навчальне приладдя та канцелярські товари для учнів 1 класу:

- шкільна форма (діловий стиль);
- змінне взуття;
- спортивна форма;
- спортивне взуття;
- зошити в клітинку та в косу лінію;
- обкладинки на зошити;
- альбоми для малювання;
- акварельні фарби, пензлики;
- металевий конструктор;
- кольоровий картон, кольорова бумага;
- клей ПВА, олівець;
- пластилін;