• Педагогічна ідея

Адаптивна школа – це масова загальноосвітня школа, де повинно бути місце кожній дитині незалежно від її індивідуальних психофізіологічних особливостей, здібностей, нахилів.
Це школа швидкого і гнучкого реагування на соціально-педагогічну ситуацію, яка стрімко міняється.
Це школа різнорівнева і багатопрофільна.

Мета адаптивної школи

Створення умов для самостійного вибору кожною особистістю своєї стратегії поведінки, способу існування, напрямків самореалізації і самовдосконалення в контексті загальнолюдської культури; забезпечення оптимального рівня інтелектуального, духовно-морального, соціально-культурного та фізичного розвитку особистості кожного учня на основі його природних нахилів і здібностей.

Модель адаптивної школи

/Files/images/Модель адаптивной школы.jpg