Конкурс ШАНА (Шкільна Академія Наук)

29.04.2016 в ХЗОШ №103 відбувся традиційний конкурс ШАНА (Шкільна Академія Наук), в якому взяли участь учні 8-11-х класів.

Вітаємо переможців конкурсу:

І місце - Чала Ангеліна, учениця 8-А класу (Тема роботи "Біблійні вислови в російській фразеології"), керівник Чернякова Л.В.
ІІ місце - Осипчук Дмитро, учень 9-Б класу (Тема роботи "Побудова графіків функцій в MS Exel"), керівник Краснова В.Г.
ІІ місце - Мовчан Анна, учениця 10-А класу (Тема роботи "Односкладні речення та їх функції в кіноповісті О.Довженка "Зачарована Десна"), керівник Бугаєнко В.В.
ІІІ місце - Медянська Дар'я, учениця 11-А класу (Тема роботи "Біблійні мотиви у романі М.Булгакова "Майстер й Маргарита"), керівник Петренко І.О.