Круглий стіл з питань профілактики злочинності

З метою правової освіти учнів, за підтримки районного управління освіти 19 березня 2015 року на базі ЗОШ №103 проведено круглий стіл з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.

Участь у круглому столі брали головний спеціаліст управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Гринько Г.І., начальник сектору з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей служби у справах дітей Московського району Сидорчук В.М., оперуповноважений СКМСД Московського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області Боровик І.О., голова громадської організації «Фонд рятування дітей та підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., провідний спеціаліст - юрисконсульт Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району міста Харкова Сліпченко Т.І., провідний фахівець Харківського міського центру зайнятості Гізело О.І. і 120 учнів 8-9 класів ХЗОШ №103 та ХЗОШ №128. Найбільше зацікавлення викликав у школярів виступ представника правоохоронних органів Боровик І.О.