14.02.2019" Мандрівка центром Харкова"

14 лютого під час виховної години учні 5-х класів нашої школи отримали в подарунок книгу «Мандрівка центром Харкова». До цієї збірки увійшло 100 кращих робіт переможців однойменного міського конкурсу творчих робіт.

У міському конкурсі, що пройшов за ініціативи міського голови Геннадія Кернеса, свої сили змогли випробувати 225 школярів із майже півтори сотні навчальних закладів. Які й написали цю книгу, куди увійшли творчі роботи присвячені 17-тьом визначним місцям Харкова: Держпром, оперний театр , пам'ятник Незалежності, сад Шевченка, Алея гостей кінофестивалю "Харківський бузок" та пам'ятники, що поєднують в собі, історію та дух Харкова.

/Files/images/bbloteka/2019/DSC02459.JPG