19.03.2018 засідання „круглого столу” з попередження злочинності

16.03.2018 року на базі ХЗОШ № 103 проведено засідання „круглого столу” з попередження злочинності, роз`яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя за участю представників Управління патрульної поліції в Харківській області, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району, фахівців „Фонду спасіння дітей України від наркотиків”, Харківського міського центру зайнятості, районного наркологічного кабінету, до участі в якому були залучені учні ЗНЗ №103 та № 128. Всього профілактичною роботою було охоплено 120 учнів. Під час проведення «круглого столу» були обговорені питання необхідності здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти, профілактики булінгу, кібербулінгу, насильства серед школярів та в їх родинах, заборони пропусків уроків без поважних причин та відвідування залів ігрових автоматів під час навчально-виховного процесу, відповідальності батьків за неналежне виховання дітей, профілактики шкідливих звичок у школярів, кримінальної відповідальності неповнолітніх за скоєння злочинів.