09.10.2010 Екскурсія учнів 3-Б класу ХЗОШ № 103 до Управління патрульної поліції у м. Харкові.

06.10. 2017 року відбулася екскурсія 3-Б класу ХЗОШ № 103 до Управління патрульної поліції у м. Харкові.

Дітям була запропонована цікава програма. Вони впевнено відповідали на запитання вікторини, із захопленням слухали пояснення про зброю та захист поліцейських, навіть приміряли бронежилети. Дуже вразив всіх присутніх пошук наркотичних речовин службовими вівчарками. Учні спробували себе у ролі патрульних, обстежили патрульні машини та проїхались у них. Кожна дитина на згадку про змістовну екскурсію отримала повітряні кульки, світлоповертаючий браслет та блікер – засіб особистої безпеки для пішоходів, який яскраво світиться в променях автомобільних фар.

Класний керівник Черкашина Н.І., колектив учнів та батьків 3 – Б класу висловлюють подяку організаторам за корисну екскурсію.