Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ОСІННІЙ БАЛ

З 1986 року в школі щорічно проводиться свято осені - "Осінній бал". Це чудова форма залучення дітей до класичної музики, вальсу. У 2008-2009 навчальному році в осінньому балі 9-11 класів взяли участь 46 пар. Це улюблене свято школярів, кого з нетерпінням чекають всі учні, випускники і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

ВЕСЕЛІ ПОСИДЕНЬКИ

З 1998 року кафедра української мови та літератури традиційно закінчує свою предметну декаду цим веселим святом. За 10 років воно перетворилося в колективну творчу справу, в якій бере участь вся школа.

Учні старших класів інсценізували такі вистави як "Мина Мазайло", "Сватання на Гончарівці", "Кайдашева сім'я", "Сільська бувальщина". Веселі гуморески, пісні, танці представлені учнями молодшими та середніми класами залучають глядачів до української класичної літератури, народної творчості, рідної мови.

ГУМОРИНА

1 квітня в школі проводиться веселе свято "Гуморина". До традиційних жартів, розіграшів, КВНів в 2008-2009 навчальному році додався День бантика. На загальному концерті виступили найталановитіші учні школи, були підведені підсумки дня.

ЕСЛИ ЗВЁЗДЫ ЗАЖИГАЮТСЯ, ЗНАЧИТ ЭТО КОМУ-НИБУДЬ НУЖНО

З 2005 року стало традицією школи проводити свято "Учень року", на якому в 4 номінаціях ("Інтелектуал року", "Лідер року", "Творча особистість року" і "Спортсмен року") відзначаються кращі учні школи.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуванийц випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

• (выпускник 1976 года Рыжий Сергей)

2012-02-01 16:47:39

В 70-х годах на ура проходил конкурс инсценированной песни - нам очень нравилось....