• Наші досягнення

/Files/images/поздравление.jpg

Вітаємо збірну команду учнів 5-6 класів ХЗОШ №103 по міні-футболу - переможців Московського району з міні-футболу.

Вітаємо Нвачукву Богдана, учня 6-Б класу, Федоровського Василія, учня 5-А класу, Лебединського Дениса, учня 5-Б класу, Будко Богдана, учня 4-А, які увійшли до складу збірної команди Московського району по міні-футболу!

Вітаємо Брюханова Владислава, учня 9-А класу,який увійшов до складу збірної команди Московського району з легкоатлетичного чотириборства.
Збірна команда Московського району виборола ІІ місце у міських змаганнях за програмою Спортакіади "Спорт і школа"

Вітаємо ученицю 11-А класу Локтіонову Олександру, яка зайняла ІІІ місце у конкурсі-захисті учнівських робіт МАН секції «фольклористика»
(науковий керівник Бутенко Л.А.)

Вітаємо ученицю 11–А класу Ампонсу Аніту, яка посіла І місце у конкурсі «Англійська з задоволенням» у захисті робіт за темою «Волонтерство»

Вітаємо!Переможців ІІ (районного ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої праці - Локтіонова Олександра (І місце), учитель Буцька Л.В.технічна праця - Сисоєв Дмитро Андрійович, Крупчан Ярослав Юрійович (І місце), учитель Дупа М.М.

ВІТАЄМО! Міжнародний фестиваль "Непросто танці" і етап Кубка Світу м. Київ 17.11 і 18.11.2012 р. Зразковий ансамбль сучасного танцю "Торнадо" І місце категорія Дорослі формейщен за номер "Байк тусовка"; І місце категорія Дорослі мала група за номер "Там де ти"; ІІІ місце категорія Юніори формейщен за номер "Натхнення" Міжнародний фестиваль "Рождественський бал" м. Харків 21.12 і 22.12.2012 р. Зразковий ансамбль сучасного танцю "Торнадо" ІІ місто категорія Діти формейщен за номер "Прогулянка до моря"; І місце категорія Ювенали формейщен за номер "Яскраві малюки"; ІІІ місце категорія змішана формейщен за номер "Кам'янка"

Вітаємо переможців ІІ етапу (районних)Всеукраїнських олімпіад з базових предметів.

Вакуленко Діану 9-А клас І місце (біологія);
Локтіонову Олександру 10-А клас І місце (обслуговуюча праця), ІІ місце (географія), ІІ місце (хімія);
Сисоєва Дмитра 9-А клас І місце (технічна праця);
Фролова Михайла 10-А клас(технічна праця);
Ампонса Аніту 10-А клас ІІ місце (англійська мова)

/Files/images/novaya/диплом 2.jpg

19.10.2012 року відбувся фінал конкурсу талантів "ДС-фактор" за підтримки народного депутата України Д.В.Святоша, фонду "Пересвіт", управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради.
Дипломом за перемогу в конкурсі нагороджено ансамбль "Торнадо" в номінації "Приз симпатій журі".
Вітаємо з перемогою всіх учасників ансамблю.
Ви кращі!!!
Чекаємо від вас інших перемог!

/Files/images/cveta-280.gif
Вітаємо Калашнікову Марію, ученицю 8-Б класу, яка стала фіналісткою III Всесвітнього конкурсу малюнків "Покорение космоса", присвяченому 50-річчю першого польоту людини у космос. ЇЇ роботу надіслано у Німеччину для участі у Міжнародній виставці "РОСКОСМОС", яка пройде у 14 країнах світу.

Студія спортивно-естрадного танцю “Торнадо” – неодноразовий переможець конкурсів різного рівня, в тому числі Міжнародних.
Музей Бойової слави нагороджений багатьма почесними грамотами та медаллю Президента України.
Юнаки школи кожний рік стають призерами змагань курсу “Захист Вітчизни”. 12 вчителів школи в минулому навчальному році були нагороджені грамотами управління освіти Московської районної в місті Харкові ради.

Вітаємо ЛОПАТІНУ КАТЕРИНУ,ученицю 11-А класу, переможця районного конкурсу-захисту робіт Малої Академії наук з математики, яка посіла ІІ місце.

/Files/images/букет роз.jpg

Вітаємо КАЛАШНІКОВУ МАРІЮ, ученицю 7-Б класу, яка посіла І місце у районому всеукраїнському конкурсі "Моє рідне місто"

ЗАПОРІЗЬКИЙ ВАЛЕНТИН, учень 11-Б класу, зайняв ІІІ місце у обласній олімпіаді з трудового навчання.