/Files/images/1240935616_image1.png

УВАГА!!!
Запиши батьків в Інтернет-центр!
Діти України

http://www.children.edu-ua.net/- багатий український ресурс для батьків. На сторінці можна знайти лінки на сторінки з інформацією на такі теми, як: освіта, здоров'я і медицина, спорт, дозвілля, соціальний захист, українська мова. Можна знайти освітянські та педагогічні новини та консультації фахівців педагогіки та психології. Також можна висловити свою думку на тему виховання на різноманітних тематичних форумах.

Освітній портал

http://www.osvita.org.ua/ є лідером серед недержавних проектів, присвячених висвітленню освітніх і наукових процесів в Україні. Тут ви знайдете новини освітнього життя, інформацію для абітурієнтів та студентів, інформацію про ВУЗи України та багато іншого.

Дитяча психологія для батьків

http://psyparents.ru/- російськомовна сторінка, заснована на базі Московського міського психолого-педагогічного університету. Дуже багатий і приємний в користуванні ресурс, багато фахової інформації для батьків.

/Files/images/1240935647_image5.png

http://yourbaby.com.ua/- енциклопедія для батьків — книга про те, як допомогти з'явитися на світ та стати щасливим Вашому малюку. На сторінках цього видання детально описане життя дитини: день за днем, місяць за місяцем, рік за роком — від моменту зачаття до одинадцятирічного віку.

/Files/images/1240935634_image10.png

Вчитель вчителю,учням та батькам http://teacher.at.ua/

Виховання дитини-школяра робота відповідальна. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. Іноді хочеться звернутися до когось по допомогу. Мета цього сайту – надання практичної допомоги вчителям початкових класів та батькам у плануванні роботи з навчання та урізноманітнення вільного часу школяра. На сайті ви знайдете різноманітну інформацію для вчителів, батьків та самих учнів.

/Files/images/1240935671_image9.png

http://maluk.in.ua/

«Maluk.in.ua – сайт для малят та їх батьків».На сайті представлений деякий мінімальний набір знань (вірші, казки, приказки, байки, і т.п.), необхідний для оволодіння непростою наукою (а може бути, і мистецтвом) виховання і розвитку дитини.

Кiлькiсть переглядiв: 147

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.