Твоя золота бібліотека

Бесіди про книги

Любий друже!Гортаючи сторінки книжок, ти мандруєш чарівними країнами, у яких живуть Маленький Мук, Цибуліно, барон Мюнхаузен, Незнайко та його друзі, старий Хоттабич та багато інших героїв. /Files/images/bloteka/images.jpeg
Разом із книгою ти можеш побувати на морському дні, де серед коралів живе морський цар, послухати пісні, які співає йому Садко; попливти за маленькою Русалонькою, що закохалась у прекрасного принца і захотіла стати людиною; піднятися до зірок у ракеті, помандрувати лісами, озерами чи горами.
В нашій шкільній бібліотеці є багато цікавих книжок. /Files/images/bloteka/23178668.jpg

«Давно колись жила в одному селі маленька дівчинка…Мати любила її до нестями, а бабуся пошила для онучки гарненьку червону шапочку, яка їй була дуже до лиця!..»

Звичайно, ти впізнав героїню казки Шарля Перро «Червона Шапочка». І вже знаєш про її пригоди. /Files/images/bloteka/кршап.jpegА що тобі відомо про самого автора.

Перро Шарль (1628-1703) – французький письменник, за освітою юрист, народився у 1629 році в сім'ї багатого чиновника. Маючи доступ до королівського двору, він на власні очі спостерігав за стосунками вельмож і простих людей. Його численні казки не просто небилиці, в них приховано психологічний підтекст. Можливо, саме тому не одне покоління хлопчиків і дівчаток захоплювалось винахідливістю Кота в чоботях, хоробрістю Хлопчика-Мізинчика, а скільки юних красунь мріяли перетворитись на Попелюшку!
Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.