/Files/images/bloteka/95808700.gif

Періодичні видання для інтелектуального розвитку

/Files/images/bbloteka/журавлик.jpg "Журавлик" - газета для дітей та дорослих. Твори для дітей і підлітків, вчителів, народознавчі матеріали, історія, творчість читачів.
Любі журавлята! Редколегія "Журавлика" щиро дякує всім,хто передплачує наше видання, хто дописує до газети, творить її разом з нами. Ми всі тулимось серцем до України, рідного барвінкового слова. Нехай коло нашої дружби шириться і шириться з кожним днем, а "Журавлик" ще више підніме крила, об'єднуючи міста і села, дорослих і малих заради ліпшої долі всіх і кожного!
/Files/images/bbloteka/барвінок1.jpeg "Барвінок" - літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку. На кожній сторінці журналу таємничий і безмежно цікавий світ. Оповідання, казки, вірші, головоломки, цікаві ігрові завдання, кросворди - все це можна знайти у "Барвінку".

Завітайте на сайт журналу
/Files/images/bbloteka/крейд.jpg "Професор Крейд" - пізнавально-розважальний журнал для дітей. На сторінках журналу професор Крейд і його команда у простій і доступній формі знайомлять юних читачів з основними поняттями фізики, хімії, біології, допомагають вивчати англійську мову.
Завітайте на сайт журналу
Кiлькiсть переглядiв: 278

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.