Книжкова афіша

Шановні читачі, сподіваємося, що наша «Книжкова афіша» дозволить Вам обрати книгу для душі, серця і розуму.

Юний друже! Книга здатна зробити навчання веселим та захоплюючим! Читай, вчися, розважайся та дорослішай разом із книгою!

/Files/images/bloteka/5.1.jpg Юхим Чеповецький «Дивовижна подорож М’якуша, Нетака та Непосидька»;Юхим Чеповецький «Неймовірні пригоди М’якуша, Нетака та Непосидька».

Книги про те, як троє іграшкових хлопчиків – Непосидько, М’якуш і Нетак – разом зі справжнім хлопчиком Петрусем на прізвище Матусин-Татаусів вирушили у дивовижну подорож та пережили багато захоплюючих пригод. Долаючи перешкоди, діти мимохідь стають розумнішими, впевненішими, сильнішими та забувають про непосидющість, лінощі й упертість.

Ено Рауд
Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька 1.Котяча облога. Пацюча фортеця
2.Ціна слави
3.Вовча пастка

Нове видання української версії пригод всесвітньо відомих персонажів естонського письменника Ено Рауда — маленьких чоловіків Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька. Проте маленькими вони були тільки на зріст. Якщо судити за їхніми справами, ніхто не зважився б сказати, що вони маленькі. Трохи дивакуваті — можливо. Бо й справді, наші персонажі мали дещо незвичний вигляд.Муфтик завжди одягнений у велику муфту, Мохобородько має чудову бороду зі справжнього лісового моху, а Півчеревичок носить взуття з обрізаними носками, щоб зручніше було ворушити пальцями ніг. За домівку їм править унікальний червоний автофургон, обладнаний усім необхідним у господарстві./Files/images/bloteka/i1.jpeg

/Files/images/bloteka/вовча пастка.jpeg/Files/images/bloteka/i.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.