Книжкова афіша

Шановні читачі, сподіваємося, що наша «Книжкова афіша» дозволить Вам обрати книгу для душі, серця і розуму.

Юний друже! Книга здатна зробити навчання веселим та захоплюючим! Читай, вчися, розважайся та дорослішай разом із книгою!

/Files/images/bloteka/5.1.jpg Юхим Чеповецький «Дивовижна подорож М’якуша, Нетака та Непосидька»;Юхим Чеповецький «Неймовірні пригоди М’якуша, Нетака та Непосидька».

Книги про те, як троє іграшкових хлопчиків – Непосидько, М’якуш і Нетак – разом зі справжнім хлопчиком Петрусем на прізвище Матусин-Татаусів вирушили у дивовижну подорож та пережили багато захоплюючих пригод. Долаючи перешкоди, діти мимохідь стають розумнішими, впевненішими, сильнішими та забувають про непосидющість, лінощі й упертість.

Ено Рауд
Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька 1.Котяча облога. Пацюча фортеця
2.Ціна слави
3.Вовча пастка