/Files/images/bloteka/knigi_rasprodazha.gif

Книжкова афіша

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

В 2020 році було подаровано 105 книжок. Завітайте до бібліотеки переглянути новинки!!

Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

/Files/images/bbloteka/2019/подаруй.jpg

Запрошення до Країни читання

/Files/images/bbloteka/2017/untitled.jpg

Шкільна бібліотека отримала хрестоматію сучасної дитячої літератури для учнів 3-4 класів. До хрестоматії ввійшли твори авторів, доданих до програми літературного читання під час оновлення навчальних програм для 1-4 класів.
Детальніше про видання

/Files/images/liniia-1070.gif

На кошти, які були отримані за здану макулатуру, ми придбали 30 книжок харківського видавництва «Фоліо»

Видавництво “Фоліо” презентує популярну серію “Дитяча енциклопедія”. Багато цікавого ви знайдете в цих чудово ілюстрованих книжках: таємниці Стоунхеджа, Вавілонська вежа, лабіринт Мінотавра, сім чудес світу, великі географічні відкриття, захоплюючі подорожі різними країнами та континентами, дізнаєтесь про історію створення першого автомобілю, зустрінетесь з великими письменниками та поетами давніх часів і сьогодення, дізнаєтесь все про нашу Україну: її історію, велику і трагічну водночас, про її культуру і мистецтво, про її красу і багатства... Чудові книги з серії «Дитяча енциклопедія» для дітей середнього шкільного віку поповнили фонд довідкової літератури. Книжки, які необхідно читати не тільки учням, але й їхнім батькам.
/Files/images/bloteka/108697-150---.jpg/Files/images/bloteka/thumb_img_c_605ETIKET_REDY.jpg
/Files/images/bloteka/108692-100---.jpg/Files/images/bloteka/74990-100---.jpg
/Files/images/bloteka/історія.jpeg/Files/images/bloteka/природа.jpeg

/Files/images/liniia-321.gif

Астрономія
/Files/images/Фото-0036.jpg

Ця книга відкриє для юних читачів двері у світ астрономії -древньої науки про зірки і планети. Книга ілюстрована чудовими малюнками і фотографіями, сучасними мапами зоряного неба й кольоровими схемами.
Ви знайдете відповіді на такі запитання:
- Із чого "зроблене" Сонце?
- Як народжуються зірки?
- Чи є життя у Всесвіті?
- Що таке зодіак?
УПЕРЕД, ДО ЗІРОК!!!
/Files/images/706062.JPG

Ілюстрована енциклопедія динозаврів

Динозаври — найбільші тварини, що жили на Землі в тріасовий період Мезозойської ери — понад 200 млн років тому — і хазяйнували на суходолі понад 100 млн років. Вага деяких з них сягала 50 тонн. Розповіді про цих величних і страшних тварин ми сприймаємо як казку. Нараховувалось близько 600 видів цих справжніх володарів Землі. Про багатьох з них — хижих тиранозаврів та рослиноїдних бронтозаврів — ви дізнаєтесь з цієї ілюстрованої книги.

/Files/images/DSC04436.JPG

Енциклопедія " Таємничий світ планети "

Протягом багатьох століть люди прагнуть розгадати секрети всесвіту, мріють про космічні подорожі. Однак тільки дехто знає, на що насправді здатні наші «сусіди» — рослини й тварини. Багато живих істот має свої неймовірні таємниці, не менш цікаві, ніж загадки всесвіту. Деякі рептилії й навіть риби у разі небезпеки злітають у небо, рослини «підстрелюють» необережного перехожого чи навіть нападають на нього, моря населяють «живі допотопні» — акули й дельфіни — «морський народ», яких учені вважають нашими братами по розуму... Хіба це не дивно? Книга розрахована на дітей середнього та старшого шкільного віку.

/Files/images/DSC04432.JPG/Files/images/DSC04431.JPG

Дитяча енциклопедія тварин

У тебе в руках книжка, в якій розповідається про дивовижний, чудовий і загадковий світ тварин. На її сторінках ти зустрінеш різноманітних тварин, комах, птахів, рептилій та інших його «жителів». Ти дізнаєшся про їхню поведінку, особливості, життєві цикли та території поширення.До того ж у цій енциклопедії на тебе чекають численні головоломки, вікторини та незвичайні практичні завдання.