Міністерство освіти і науки України, підтримуючи ініціативу Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) щорічно з 01 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

/Files/images/bbloteka/2018/Місячник18.jpg

З метою залучення більшої кількості дітей до опанування нових знань та навичок підтримки здорового способу життя, в нашій школі протягом місяця проводились заходи пропаганди здорового способу життя.
В бібліотеці з 2 жовтня діяли виставки, присвячені профілактиці наркоманії, токсикоманії, алкоголізму, тютюнопалінню, зокрема: «Здоров’я не все, але без нього все – ніщо», «Скажи наркотикам –«ні»!», «Подружці на вушко».
Оформлювались тематичні полиці: «Кинь усе і читай», «Наша планета у небезпеці», «Вітаміни інтелектуального розвитку», «З комп’ютером на «ти».

Про вплив загартовування на організм учні 4-А класу дізналися під час бесіди «Щоб узимку не хворіти, треба гартуватися!»

/Files/images/bbloteka/2018/103DSC.JPG

/Files/images/bbloteka/2016/%D0%9C%D1%96%D1%81%D1%8F%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA+2016.jpg

У2016 році третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти зростанню престижності читання як культурної цінності, використанню потужного виховного потенціалу української літератури, застосуванню сучасних підходів з прищеплення навичок читання, обміну досвідом між бібліотекарями щодо його популяризації, залученню нових користувачів до бібліотек.

Україна – країна неймовірної краси і страшних трагедій, країна, народ якої найбільше любить волю і найменше її знав, країна довгої вікової героїчної боротьби за незалежність, одвічної сутички з людьми, які бажали розділити землю, на якій жили наші пращури та живемо ми.
14 жовтня День захисника України та День українського козацтва. Сотні патріотів зросили рідну землю своєю кров’ю, віддали життя на полях боїв за Батьківщину. Це і козаки-запорожці, українські січові стрільці, герої Крут, герої УПА, герої Другої світової війни, герої АТО.
Готуючись до цього знаменного дня, основним завданням шкільної бібліотеки було залучення школярів до бібліотеки, читання, роботи з книгою, періодикою, пропаганда інформаційних джерел патріотичного характеру.

Протягом місяця у шкільній бібліотеці відбулося ряд цікавих заходів.Організовані книжкові виставки: «Славетні герої твої, Україно», «Любіть і знайте Україну!», «Я – громадянин України!», «Державні символи України».
До Дня захисника України разом з класними керівниками старших класів проведено козацьке свято «Козацькі розваги».

Крім того протягом Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек родина читачів шкільної бібліотеки поповнилася на 85 «читайликів» – учнів 2-х класів. З дітьми були проведені бібліотечні заняття «Бібліотека - книжчин дім!»

/Files/images/bbloteka/2016/DSC02130.JPG

Виконуючи виховну функцію, шкільна бібліотека завжди була, є і буде осередком становлення громадянина – патріота України.

/Files/images/bbloteka/2016/250px-Місячник_ШБУ_2015.jpg