Чарівний світ Всеволода Нестайка

Його світ – тонкий візерунок дитячої казки, сплетений із тисячі чарівних образів і найдивовижніших створінь. Його світ – ніби золотаве мереживо сяйва кожного з нових поколінь. Здається, він говорить тими самими словами і малює тими самими пензлями, що й сотні інших письменників і казкарів, але чомусь його творів не можна випустити з рук, не дочитавши до кінця.

Читати про автора

«Тореадори з Васюківки»

Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка. Недаремно "Тореадори з Васюківки" перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один із найвидатніших творів світової літератури для дітей.
/Files/images/тореадори.jpeg

" Дивовижні пригоди в лісовій школі "

Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика,їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.

/Files/images/bloteka/зима.jpeg/Files/images/bloteka/лісова.jpeg/Files/images/bloteka/киц.jpeg

"Живе на світі добра казка"

18 січня 1882 р. у Лондоні народився англійський дитячий письменник, творець Вінні Пуха – Алан Олександр Мілн. Плюшевий ведмедик приніс авторові славу та популярність.З нагоди 130-ої річниці від дня народження А. Мілна в бібліотеці представлено книжково-ілюстративну виставку "Живе на світі добра казка".

Алан Александр Мілн (18 січня 1882 — 31 січня 1956) — англійський дитячий письменник, творець Вінні Пуха. В його віршованих книжках «Коли ми були дуже юні» (1924 р.) і «Тепер нам уже шість» (1927 р.) вперше з'явився образ Крістофера Робіна, хлопчика, прототипом якого став син Мілна. Його прозаїчні книжки «Вінні Пух» (1926 р.) і «Дім на Пуховому узліссі» (1928 р.) розповідають про пригоди плюшевого ведмедика Вінні Пуха, іграшки Крістофера Робіна.

Народився Мілн 18 січня 1882 р. у Лондоні. Освіту здобув у Вестмінстер-скул та Трініті-коледжі Кембріджського університету. В 1906—1914 рр. був помічником видавця журналу «Панч». Під час служби в армії, коли йшла Перша світова війна, почав писати п'єси. Після поранення у Франції 1919 р. демобілізувався і цілком присвятив себе літературі.

Автор книжки про Вінні-Пуха британський письменник Алан Мілн із сином Крістофером і плюшевим ведмедиком. Його можна побачити зараз у дитячому читальному залі Центральної міської бібліотеки Нью-Йорка.

Купила мама своїй єдиній дитині плюшевого ведмедика й почала синові на ніч розповідати історії про того ведмедика і про нього самого. Батько за дружиною записував. А потім, нічого не кажучи ані їй, ані синові, подав ті історії до друку. Перші — майже дослівно законспектовані за дружиною, а згодом почав і від себе вигадувати. Уже не тільки про хлопчика та ведмедика, а й про інші іграшки — про Віслюка, про Поросятко, про Кенгуру та про Тигра. Сова ж та Кролик були справжніми — вони мешкали біля мілнівського маєтку в Кочфордському окрузі на південному сході Англії.

Книжка Алана Александера Мілна «Вінні-Пух та всі-всі-всі» — на 17-му місці за популярністю серед творів, написаних і виданих у ХХ ст.

/Files/images/bloteka/286261869.jpg