/Files/images/bloteka/95808700.gif
Бібліотека... Тиша. Море книг.
Бібліотека - храм мудрості й науки
Переступайте цей поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки.

/Files/images/хлопчик.gif


Інтерактивна бесіда
"Українська мова серед інших мов"

12 березня співробітник Харківської обласної бібліотеки для дітей провела з учнями 5-их класів ЗОШ №103 інтерактивну бесіду "Українська мова серед інших мов", використовуючи мультимедійну презентацію, застосовуючи різні форми спілкування: діалог, гру "Запитання-відповіді".
Особливо п'ятикласникам сподобався перегляд мультфільма "Вінні-Пух" різними мовами.
/Files/images/bbloteka/2018/DSC02344.JPG

"Тукі та Зукі"

23.01.2018 в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація книги-казки для дітей-переселенців "Тукі та Зукі" психотерапевта Герасименко Є.В. Були запропоновані форми роботи для психологів, вчителів, бібліотекарів з дітьми із зони АТО.
Казки були відомі людству з найдавніших часів і нерідко слугували морально-етичним кодексом окремо взятого народу. Більш глибоке дослідження та аналіз цієї проблематики призвели до створення нового методу психології - казкотерапії. Казки чудово допомагають зрозуміти себе, позбавитися від будь-яких комплексів, пережити будь-яку втрату, подолати депресію.

/Files/images/bbloteka/2018/DSC02309.JPG

"Чарівний світ Симони Вілар"

/Files/images/bbloteka/2017/DSC02204.JPG

3 березня учні 8-Б класу з бібліотекарем школи завітали у Харківську обласну бібліотеку для юнацтва. На них чекала зустріч з харківською письменницею Симоною Вілар.
Так сталося, що зустріч з цією чудовою авторкою відбулася 3 березня – саме тоді, коли весь світ відзначає день письменника. Але дарунок отримали скоріше ми, а не сама Симона. Це був справжній вихор жіночої чарівності, письменницького запалу та ентузіазму справжнього історика.
Симона Вілар без купюр розповіла про життя літератора, про пошуки натхнення та тяжку працю дослідника без яких, як не намагайся, не вийде нічого вартого. Письменниця залишила автограф на бібліотечній книжці "Замок тайн".
Після тривалої фото та автограф сесії глядачі ледве змогли відпустити письменницю. Але ми розуміємо, що на Симону Вілар чекає ще вдосталь літературних звершень, а ми, в свою чергу, із величезним задоволенням чекатимемо на новинки від топового вітчизняного письменника.

Посвята в читачі

19 та 20 жовтня 2016 р. відбулося бібліотечне свято "Посвята в читачі" для учнів 2-х класів. В гості до другокласників завітали казкові персонажі Незнайко та Буратіно, Принцеса та Букварик, Нехочуха з Немогухою. Яскраві костюми та майстерність дітей створили справжнє свято для маленьких читачів.

/Files/images/bbloteka/2016/DSC02131.JPG

28 листопада - День пам’яті жертв голодоморів. Щороку цього дня проводять Всеукраїнську акцію «Запали свічку». В бібліотеці була організована книжкова виставка "Жнива скорботи". Бібліотекар розповіла дітям про страшну подію в історії українського народу./Files/images/2015_2016/golodomor/1. DSC01893.JPG

Як професійно заглядати «за лаштунки»

Якщо вам цікаво, що одночасно робили у юнацькій бібліотеці начальник служби інформаційних технологій великого підприємства, директор консалтингової агенції та лікар-невролог, ми відповімо. Вони спілкувалися з молоддю на дуже важливу тему: «що стоїть за зовнішнім блиском наймодніших рейтингових професій та які підводні камені можуть виникнути на шляху до успіху IT фахівця, юриста, психолога».Кожен спікер мав свою «зону впливу» та 20 хвилин часу на те, щоб відкрити навколопрофесійні таємниці, відповідаючи на численні запитання старшокласників. Потім відбувалася ротація та продовження профорієнтаційного діалогу.


Галерея "25.11.2015 - Харківська обласна бібліотека для юнацтва. Зустріч з представниками популярних професій."

Чого робити не варто... або профорієнтаційні попередження для молоді

/Files/images/bbloteka/135001.jpeg

10.11.2015 в межах програми «Обираємо професію крок за кроком» було проведено інтерактивну бесіду з учнями 9-А та 9-Б класів за темою «Про помилки у виборі професії. Ринок праці Харкова» за участю працівників Харківського міського ЦЗ і Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Докладніше...

Екскурсія до бібліотеки для першокласників «Тут живуть книги»

/Files/images/bbloteka/2016/DSC01844.JPG /Files/images/bbloteka/2016/DSC01846.JPG


Галерея "Посвята в читачі"

/Files/images/bbloteka/2016/Місячник68413970.jpg

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Детальніше...

Брейн-ринг "В гості до казки"

Презентація

/Files/images/bbloteka/№103 Брейн-ринг В гостях у казки.JPG

Ярмарок книжок "Книжки, діти, читайте і фізику вивчайте!"
/Files/images/bbloteka/DSC01484.JPG

Бібліотечне свято "Посвята в читачі"

22 та 23 жовтня у другокласників школи відбулося свято "Посвята в читачі".Учні 2-А,2-Б,2-В класів раді були зустріти казкових героїв Незнайка та Буратіно, посміятися разом з принцесою, яка не вміла читати, та навчити Нехочуху й Немогуху правилам поведінки з книгою. В шкільній бібліотеці юні читачі змогли вибрати книги та журнали.
/Files/images/bbloteka/DSC01658.JPG /Files/images/bbloteka/DSC01664.JPG
/Files/images/bbloteka/DSC01671.JPG /Files/images/bbloteka/DSC01674.JPG
17.10-20.10 2014р. проведена регіональна акція "Українська книга дітям Донеччини й Луганщини від школярів Харківщини". Були придбані дитячі книжки для школярів та передані до управління освіти адміністраціїї Московського району./Files/images/bbloteka/bf66bdd203f1.jpg /Files/images/bbloteka/veselka.jpg

Весела кругосвітка в початкових класах
Станція "Книжкова"

Учні 1-4 класів завітали до бібліотеки під час "кругосвітньої подорожі" по школі. На станції "Книжковій" діти відповідали на загадки, знайомилися з новими книгами. Всі були дуже задоволені.


Галереї "Весела кругосвітка"

Книгоманія - 2014
/Files/images/bbloteka/DSC01538.JPG

"Про книгу й бібліотеку"

Бібліотечний урок в 4-Б класі

/Files/images/bloteka/DSC04671.JPG
/Files/images/bloteka/DSC04683.JPG

Літературна вікторина «Казковими стежками»

14.03.13 р. у шкільній бібліотеці в межах місячника «Творчої майстерності шкільних бібліотекарів» в 3-А проведено літературну вікторину "Казковими стежками"

Зустріч з ветераном - підводником Даниленко В.В.

Віталій Васильович - давній читач районної бібліотеки №43. Бібліотекарями районної бібліотеки спільно з бібліотекарем школи була організована зустріч капітана з учнями 7-Б класу (класний керівник Козак Л.Ф.)
Детальніше.../Files/images/bloteka/DSC01339.JPG/Files/images/bloteka/DSC01332.JPG/Files/images/bloteka/DSC01341.JPG

Свято "Посвята в читачі"

/Files/images/kniga/2-Б.jpg

Вересневі зустрічі в бібліотеці

В вересні до бібліотеки завітали учні 4-х класів. Вони дізналися про книжковий фонд, ознайомилися з алфавітним каталогом. Розглянули веб-сторінку шкільної бібліотеки в інтернеті. Всі були задоволені!!!!

/Files/images/kniga/DSC00004.JPG


/Files/images/kniga/DSC00001.JPGБібліотечний урок "Я - компетентний читач"

З учнями 6-Б класу було проведено бібліотечний урок "Я - компетентний читач" з переглядом презентації. Учні повторили літературні жанри, ознайомилися з книгами за кожним жанром, які наявні в нашій бібліотеці. А виконавши цікавий тест, визначилися, які саме жанри літератури їм найбільше до вподоби. 6-Б - полюбляє читати детективи! Після проведення заходу, всі бажаючі взяли книжки в бібліотеці./Files/images/bloteka/03.png

/Files/images/bloteka/DSC00830.JPG

/Files/images/bloteka/DSC00831.JPG
В березні учні 3-Б та 3-В класів перевірили знання казок, відповідаючи на запитання вікторини "Що за казковий герой?". Після заходу всі бажаючі змогли взяти в бібліотеці книжки./Files/images/bloteka/DSC00827.JPG/Files/images/bloteka/DSC00821.JPG/Files/images/bloteka/DSC00810.JPG
/Files/images/bloteka/DSC00824.JPG
/Files/images/bloteka/Бібліотека 003.jpg

Тхієу Ліна пропонує прочитати книгу Чеповецького Ю. "Неймовірна подорож Нетака, М'якуша та Непосидька".
/Files/images/bloteka/DSC00785.JPG

Ніколаєнко Влада пропонує прочитати книгу Нестайка В. "Тореадори з Васюківки".

/Files/images/bloteka/DSC00786.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 392

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.