ЗАПАМ'ЯТАЙ!

10 правил-пам’яток для батьків

Люби свою дитину!

Радій з її присутності, сприймай її такою, якою вона є; не ображай, не принижуй, не позбавляй її бути впевненою у собі, не піддавай несправедливому покаранню.

Охороняй свою дитину!

Захищай від фізичних і душевних небезпек, навіть жертвуючи власними інтересами і ризикуючи життям.

Будь прикладом для своєї дитини!

Нехай у вашій сім'ї побутують чесність, скромність, гармонія.

Грайся зі своєю дитиною!

Приділяй їй якомога більше часу, розмовляй з нею.

Працюй зі своєю дитиною!

Привчай її включатися в усі роботи по господарству.

Дозволь дитині набути життєвого досвіду!

Хай навіть не безболісно, але самостійно. Покажи дитині можливості й межі людської свободи!

Привчай дитину бути слухняною!

Батьки повинні стежити за поведінкою дитини і спрямовувати її таким чином, щоб дії не завдавали шкоди ні їй самій, ані іншим.

Чекай від дитини тільки таких міркувань та оцінок, на які вона здатна у своєму віці, виходячи з рівня розвитку і життєвого досвіду.

Зроби так, щоб спогад про щасливе дитинство зігрівав її все життя.

Знай: життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 22.05.1997 № 1/9-197 «Про організацію практичного навчання дітей плаванню та дотримання ними правил поведінки на воді», керуючись наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 21.05.2004 № 281 «Про роботу закладів освіти з масового навчання дітей плаванню», наказу управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради харківської області від 30.08.2013 № 109 «Про організацію роботи загальноосвітніх навчальних закладів Московського району з масового навчання плаванню учнів 2-х класів», із метою отримання учнями молодшого шкільного віку елементарних знань про плавання та вироблення відповідних умінь, виховання в учнях інтересу до водних видів спорту та загального загартування дитячого організму у вересні – жовтні, січні – березні навчального року учні других класів ХЗОШ № 103 будуть відвідувати КЗ «Харківський палац дитячої та юнацької творчості» для практичного навчання плаванню.

/Files/images/a83962b34d64.jpg

З 2010 року Міністерство освіти і науки України надало школі статус експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня. Школу включено до науково - педагогічного проекту "Інтелект України".
Учителі проводять дослідно - експериментальну роботу за темою: "Створення технології формування готовності академічно обдарованих учнів початкової школи до евристичної діяльності в процесі вивчення предметів природничо - математичного циклу".
У 2015-2016 навчальному році цю роботу буде продовжено.

Проект "Інтелект України"- це школа радості, школа розвитку творчих здібностей,індивідуальності кожного учня. Використання ІКТ, прекрасних українських пісень, чарівних казок нашого дитинства робить уроки незабутніми, емоційно насиченими.
Діти досягають значних успіхів у розвитку високих темпів техніки читання, грамотно і каліграфічно пишуть. В учнів формується почуття патріотизму.
Запрошуємо всіх дітлахів до нашої фантастичної Країни Знань!