• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • 2018 рік
  • 2018 Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

2018

Рік реалізації правопросвітницького проекту

«Я маю право!»

/Files/images/19022016/yamp-v-transport_harkov.jpg

Указ Президеннта України"Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту"Я маю право!""

Розпорядження Кабінету Міністрів Українивід 13.09.2017 року № 638-р "Про реалівзацію правопросвітницького проекту "Я маю право!" у 2017-2019 роках"

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.